Vítejte...! naše společnost přichází s bezkonkurenční nabídkou pro vedení účetnictví, daňové poradenství, mezd a právního poradenství pro všechny subjekty.

Veškeré účetní a doplňkové služby nabízíme za jednotnou smluvní cenu bez vedlejších poplatků s garancí fixní ceny na dobu 36 měsíců. Nabízené účetní služby jsou již od 2 000 Kč s DPH

Napište nám!

Zanechte nám zprávu a my Vás poté kontaktujem.

Co nabízíme

Vedení účetnictví

Komplexní zpracování vedení účetnictví a daňové evidence pro právnické osoby, fyzické osoby, neziskové organizace, příspěvkové organizace.

Mzdové účetnictví

Vedení mzdové a personální agendy zaměstnavatele, zúčtování mezd, výpočet a zpracování měsíční mzdy, roční zúčtování daní, zastupování před správou sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění a finančním úřadem, Přihlášení/od­hlášení zaměstnanců.

Daňové poradenství

Daňové a ekonomické poradenství ve všech oblastech zdanění právnických a fyzických osob včetně zpracování daňových přiznání (DPFO, DPPO, DPH, silniční daně, daně z nemovitosti, daň darovací a převodu z nemovitostí, spotřební daně) dále zastupování před finančním a celním úřadem.

Doplňkové služby

Dále nabízíme právní služby (zastupování advokátní kanceláří), zpracování dotačních projektů, auditorské služby, finanční analýzy, zastupování v insolvenčním řízení apod.

Účetnictví nabízíme pro celou ČR !!!